Registration types (8.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: enabled
gl: activado

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: disabled
gl: desactivado

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Label
gl: Etiqueta

en: Display
gl: Visualización

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Other
gl: Outro

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Custom path
gl: Ruta personalizada
