Registration types (8.x-1.0-beta4) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Label
ka: სათაური

en: Display
ka: ჩვენება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Other
ka: სხვა
