Registration types (8.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: enabled
lt: įjungta

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: disabled
lt: išjungtas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Label
lt: Etiketė

en: Display
lt: Rodymas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Custom
lt: Savitas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie
