Registration types (8.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: enabled
uk: увімкнено

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: disabled
uk: вимкнено

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Label
uk: Мітка

en: Display
uk: Показ

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Other
uk: Інше

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Tab title
uk: Назва вкладки

en: Custom path
uk: Власний шлях

en: Registration type
uk: Тип реєстрації

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
