Related Nodes Block (1.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Include
hr: Uključi

en: Exclude
hr: Isključi

en: Nodes
hr: Unosi

en: Ignore
hr: Ignoriraj

en: Counter
hr: Brojač

en: Random
hr: Nasumično

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Blocks
hr: Blokovi

en: About
hr: Opis
