Related Nodes Block (1.0.0-rc1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Ignore
te: విస్మరించు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: Skip
te: వదిలివేయి

en: About
te: గురించి
