Related Nodes Block (1.0.0-rc2) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Node
et: Postitus

en: Include
et: Kaasa

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Nodes
et: Postitused

en: Ignore
et: Eira

en: Counter
et: Loendur

en: Last
et: Viimane

en: Random
et: Juhuslik

en: First
et: Esimene

en: Limit
et: Limiit

en: Select
et: Vali

en: Blocks
et: Plokid

en: About
et: Programmist

en: Negate the condition
et: Tingimuse eitamine
