Related Nodes Block (1.0.0-rc2) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Node
pl: Węzeł

en: Include
pl: Uwzględnij

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Nodes
pl: Węzły

en: Ignore
pl: Ignoruj

en: Counter
pl: Licznik

en: Last
pl: Ostatni

en: Random
pl: Losowo

en: First
pl: Pierwszy

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Select
pl: Wybierz

en: Blocks
pl: Bloki

en: Skip
pl: Pomiń

en: About
pl: O stronie

en: View Mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Negate the condition
pl: Zaneguj warunek
