Related Nodes Block (1.0.0-rc2) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Node
fa: محتوا

en: Include
fa: پیوست

en: Exclude
fa: استثنا

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: Ignore
fa: چشم پوشی

en: Counter
fa: شمارنده

en: Last
fa: آخرین

en: Random
fa: تصادفی

en: First
fa: اولین

en: Limit
fa: محدوده

en: Select
fa: انتخاب

en: Blocks
fa: قالبک‌ها

en: About
fa: درباره
