Related Nodes Block (1.0.0-rc3) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Previous
es: Anterior

en: Next
es: Siguiente

en: Content Types
es: Tipos de contenido

en: Node
es: Nodo

en: Include
es: Incluir

en: Exclude
es: Excluir

en: Nodes
es: Nodos

en: Ignore
es: Ignorar

en: Counter
es: Contador

en: Last
es: Último

en: Random
es: Aleatorio

en: First
es: Primero

en: Limit
es: Límite

en: Select
es: Seleccionar

en: Blocks
es: Bloques

en: Skip
es: Saltar

en: About
es: Acerca de

en: View Mode
es: Modo de visualización

en: Negate the condition
es: Negar la condición
