Related Nodes Block (1.0.0-rc3) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Node
ja: ノード

en: Include
ja: 含む

en: Exclude
ja: 除外

en: Nodes
ja: ノード

en: Ignore
ja: 無視

en: Counter
ja: カウンター

en: Last
ja: 最後

en: Random
ja: ランダム

en: First
ja: 最初

en: Limit
ja: 制限

en: Select
ja: 選択

en: Blocks
ja: ブロック

en: Skip
ja: スキップ

en: About
ja: アバウト

en: Display Type
ja: 表示タイプ

en: Display Mode
ja: 表示モード

en: Negate the condition
ja: 条件を反転する
