Related Nodes Block (1.0.0-rc3) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Node
uk: Матеріал

en: Include
uk: Долучити

en: Exclude
uk: Вилучити

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Ignore
uk: Нехтувати

en: Counter
uk: Лічильник

en: Last
uk: Останній

en: Random
uk: Випадково

en: First
uk: Перший

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Select
uk: Вибір

en: Blocks
uk: Блоки

en: Skip
uk: Пропустити

en: About
uk: Про модуль

en: How to use
uk: Як користуватися

en: Display Mode
uk: Режим показу

en: View Mode
uk: Режим перегляду

en: Negate the condition
uk: Інверсія умови
