Related Nodes Block (1.0.0-rc4) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Node
az: Material

en: Include
az: Daxildir

en: Exclude
az: Xaricdir

en: Nodes
az: Materiallar

en: Ignore
az: İqnor et

en: Counter
az: Sayğac

en: Last
az: Son

en: Random
az: Təsadüfi

en: Select
az: Seçin

en: Blocks
az: Bloklar

en: About
az: Haqqında
