Related Nodes Block (1.0.0-rc4) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Node
gl: Nodo

en: Include
gl: Incluír

en: Exclude
gl: Excluír

en: Nodes
gl: Nodos

en: Ignore
gl: Ignorar

en: Counter
gl: Contador

en: Random
gl: Aleatorio

en: First
gl: Primeiro

en: Limit
gl: Límite

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Blocks
gl: Bloques

en: About
gl: Información
