Related Nodes Block (1.0.0-rc4) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Seguente

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Node
it: Nodo

en: Include
it: Includi

en: Exclude
it: Escludi

en: Nodes
it: Nodi

en: Ignore
it: Ignora

en: Counter
it: Contatore

en: Last
it: Ultimo

en: Random
it: Casuale

en: First
it: Primo

en: Limit
it: Limite

en: Select
it: Scegliere

en: Blocks
it: Blocchi

en: About
it: Informazioni

en: Display Type
it: Tipo di visualizzazione

en: Negate the condition
it: Nega la condizione
