Related Nodes Block (1.0.0-rc4) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Exclude
th: ไม่รวม

en: Ignore
th: ไม่สนใจ

en: Random
th: สุ่ม

en: Limit
th: จำกัด

en: Select
th: เลือก

en: Blocks
th: บล็อค

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Negate the condition
th: จากเงื่อนไข
