Related Nodes Block (1.0.0-rc6) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Node
he: פריט תוכן

en: Include
he: כלול

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Ignore
he: התעלמות

en: Counter
he: מונה

en: Last
he: אחרון

en: Random
he: אקראי

en: First
he: ראשון

en: Limit
he: גבול

en: Select
he: בחר

en: Blocks
he: בלוקים

en: About
he: אודות
