Related Nodes Block (1.0.0-rc7) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Include
fi: Sisällytä

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: Nodes
fi: Solmut

en: Ignore
fi: Ohita

en: Counter
fi: Laskuri

en: Last
fi: Viimeinen

en: Random
fi: Satunnainen

en: First
fi: Ensimmäinen

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Select
fi: Valitse

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Skip
fi: Ohita

en: About
fi: Tietoja

en: Display Type
fi: Näyttämisen tyyppi

en: Negate the condition
fi: Käänteistä ehto
