Related Nodes Block (1.0.0-rc7) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Include
kn: ಸೇರಿಸು

en: Ignore
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸು

en: Last
kn: ಕೊನೆಯ

en: Random
kn: ಮನಸ್ಸಿಗೆ ಬಂದಂತೆ

en: First
kn: ಮೊದಲ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Skip
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
