Related Nodes Block (1.0.0-rc7) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Node
sv: Nod

en: Include
sv: Inkludera

en: Exclude
sv: Uteslut

en: Nodes
sv: Noder

en: Ignore
sv: Ignorera

en: Counter
sv: Räknare

en: Last
sv: Sista

en: Random
sv: Slumpvis

en: First
sv: Första

en: Limit
sv: Begränsning

en: Select
sv: Välj

en: Blocks
sv: Block

en: Skip
sv: Hoppa över

en: About
sv: Om

en: Linked Text
sv: Länkad text

en: Negate the condition
sv: Negera villkoret
