Related Nodes Block (1.0.0-rc8) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Counter
ka: მთვლელი

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Blocks
ka: ბლოკები
