Related Nodes Block (1.0.0-rc8) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Node
ne: नोड

en: Ignore
ne: वास्ता नगरनु

en: Blocks
ne: ब्लक

en: About
ne: बारेमा
