Related Nodes Block (1.0.0-rc7) - en to de translation catalogue (24 entries)

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: Node
de: Beitrag

en: Include
de: Einschließen

en: Exclude
de: Ausschließen

en: Nodes
de: Inhalte

en: Ignore
de: Ignorieren

en: Counter
de: Zähler

en: Last
de: Letztes

en: Random
de: Zufall

en: Important Note
de: Wichtiger Hinweis

en: First
de: Anfang

en: Limit
de: Begrenzung

en: Select
de: Auswählen

en: Blocks
de: Blöcke

en: Skip
de: Überspringen

en: About
de: Über

en: Most Viewed
de: Meistgelesen

en: Display Type
de: Anzeigetyp

en: How to use
de: Hinweise zur Benutzung

en: Display Mode
de: Anzeigemodus

en: View Mode
de: Anzeigemodus

en: Negate the condition
de: Bedingung umkehren
