Related Nodes Block (1.0.0-rc8) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Node
el: Κόμβος

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Ignore
el: Παράβλεψη

en: Last
el: Τελευταίο

en: Random
el: Τυχαία

en: First
el: Πρώτο

en: Limit
el: Όριο

en: Select
el: Επιλογή

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: About
el: Περί

en: Negate the condition
el: Αναίρεση της συνθήκης
