Related Nodes Block (1.0.0-rc6) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Node
lv: Mezgls

en: Include
lv: Iekļaut

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Counter
lv: Skaitītājs

en: Last
lv: Pēdējā

en: Random
lv: Nejaušs

en: First
lv: Pirmā

en: Limit
lv: Limits

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Blocks
lv: Bloki

en: Skip
lv: Izlaist

en: About
lv: Par
