Related Nodes Block (1.0.0-rc7) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Seguinte

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Include
pt: Incluir

en: Exclude
pt: Excluir

en: Nodes
pt: Nós

en: Ignore
pt: Ignorar

en: Counter
pt: Contador

en: Last
pt: Último

en: Random
pt: Aleatório

en: First
pt: Primeiro

en: Limit
pt: Limite

en: Select
pt: Selecionar

en: Blocks
pt: Blocos

en: About
pt: Sobre

en: View Mode
pt: Modo de visualização

en: Negate the condition
pt: Negar a condição
