Related Nodes Block (1.0.0-rc8) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Node
ro: Nod

en: Nodes
ro: Noduri

en: Ignore
ro: Ignoră

en: Counter
ro: Numărător

en: Last
ro: Ultimul

en: Random
ro: Aleatoriu

en: First
ro: Primul

en: Limit
ro: Limită

en: Select
ro: Alege

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Skip
ro: Sari peste

en: About
ro: Despre

en: Negate the condition
ro: Negați condiția
