Related Nodes Block (1.0.0-rc8) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Content Types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Node
ta: கணு

en: Include
ta: உள்ளிணை

en: Exclude
ta: விலக்கி

en: Nodes
ta: பதிவு

en: Ignore
ta: தவிர்

en: Counter
ta: எண்ணி

en: Random
ta: தாறுமாறு

en: Limit
ta: எல்லை

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Blocks
ta: பகுதி

en: About
ta: பற்றி
