Related by Terms (8.x-2.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Node
fr: Nœud

en: Related content
fr: Contenu associé

en: Display type
fr: Type d'affichage

en: teaser
fr: accroche

en: Number of nodes
fr: Nombre de nœuds
