RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha10) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Resources
el: Πηγές

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Label
el: Ετικέτα

en: username
el: όνομα λογαριασμού

en: Format
el: Μορφή

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
