RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha10) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Resources
et: Ressursid

en: Password
et: Parool

en: Label
et: Nimetus

en: username
et: kasutajanimi

en: password
et: parool

en: Format
et: Vorming

en: Not found
et: Ei leitud

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Authentication
et: Autentimine

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Resource
et: Ressurss

en: GET method settings
et: GET meetodi seaded

en: POST method settings
et: POST meetodi seaded

en: PATCH method settings
et: PATCH meetodi seaded

en: DELETE method settings
et: DELETE meetodi seaded

en: Supported format
et: Toetatud formaat

en: Supported authentication
et: Toetatud autentimisviis
