RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha10) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Resources
hr: Resursi

en: Password
hr: Lozinka

en: Label
hr: Oznaka

en: username
hr: korisničko ime

en: Format
hr: Oblik

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Web services
hr: Mrežni servisi
