RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha10) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Label
kk: Атауы

en: username
kk: қолданушының аты
