RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha10) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Password
ug: پارول

en: Label
ug: بەلگە

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
