RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha11) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Resources
fi: Resurssit

en: Password
fi: Salasana

en: Label
fi: Tunnus

en: username
fi: käyttäjätunnus

en: password
fi: salasana

en: Format
fi: Muoto

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Url
fi: Osoite

en: Welcome
fi: Tervetuloa

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Resource
fi: Resurssi

en: Access denied on creating field @field.
fi: Pääsy kielletty luotaessa kenttää @field.

en: GET method settings
fi: GET tavan asetukset

en: POST method settings
fi: POST tavan asetukset

en: PATCH method settings
fi: PATCH metodin asetukset

en: DELETE method settings
fi: DELETE metodin asetukset

en: Supported format
fi: Tuettu muoto

en: Supported authentication
fi: Tuettu autentikointi
