RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha11) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Label
sl: Oznaka

en: username
sl: uporabniško ime

en: Format
sl: Oblika

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Web services
sl: Spletne storitve
