RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Password
jv: Sandhi

en: Label
jv: Judul

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Session ID
jv: ID sesi

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Web services
jv: Layanan web
