RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Resources
kn: ಸಂಪನ್ಮೂಲಗಳು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Setup
kn: ಸೆಟ್ಅಪ್

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Welcome
kn: ಸುಸ್ವಾಗತ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Start time
kn: ಆರಂಭದ ಸಮಯ

en: Resource
kn: ಸಂಪನ್ಮೂಲಗಳು
