RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Label
lt: Etiketė

en: Setup
lt: Konfigūravimas

en: Format
lt: Formatas

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: End time
lt: Pabaigos laikas
