RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Label
sk: Označenie

en: Format
sk: Formát

en: Welcome
sk: Vitaj

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Session ID
sk: ID session

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Authentication
sk: Overenie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Web services
sk: Webové služby

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
