RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Resources
ar: مصادر

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Label
ar: التسمية

en: Format
ar: التنسيق

en: ID
ar: المعرف ID

en: Revision ID
ar: معرف المراجعة

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Web services
ar: خدمات الويب

en: Resource
ar: مصدر

en: UUID
ar: المعرف UUID
