RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Username
fa: نام کاربری

en: Resources
fa: منابع

en: Password
fa: گذرواژه

en: Label
fa: برچسب

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: ID
fa: شناسه

en: Revision ID
fa: شناسه بازبینی

en: Plugin
fa: افزونه

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
