RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Label
hy: Պիտակ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
