RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Resources
oc: Ressorsas

en: Password
oc: Senhal

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Welcome
oc: Benvenguda

en: Revision ID
oc: Identificant (ID) de revision

en: Session ID
oc: Identificant de session

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Web services
oc: Servicis Web

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
