RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Resources
ca: Recursos

en: Password
ca: Contrasenya

en: Label
ca: Etiqueta

en: Welcome
ca: Benvingut

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Session ID
ca: ID de sessió

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Plugin
ca: Connector

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Web services
ca: Serveis web

en: Start time
ca: Hora d'inici

en: Resource
ca: Recurs

en: Invalid URL.
ca: URL invàlida.

en: End time
ca: Hora de fi

en: GET method settings
ca: Paràmetres del mètode GET

en: POST method settings
ca: Paràmetres del mètode POST

en: PATCH method settings
ca: Paràmetres del mètode PATCH

en: DELETE method settings
ca: Paràmetres del mètode DELETE

en: Supported format
ca: Format suportat

en: Supported authentication
ca: Autenticació suportada

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: HEAD method settings
ca: Paràmetres del mètode HEAD

en: PUT method settings
ca: Paràmetres del mètode PUT
