RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha4) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
