RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Resources
lv: Resursi

en: Password
lv: Parole

en: Label
lv: Etiķete

en: Setup
lv: Iestatīšana

en: Format
lv: Formāts

en: Welcome
lv: Sveicināti

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Web services
lv: Web servisi

en: Invalid URL.
lv: Nederīgs URL.
