RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Resources
ur: وسائل

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Label
ur: عنوان

en: Format
ur: فارمیٹ

en: ID
ur: شناخت
