RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Resources
gl: Recursos

en: Password
gl: Contrasinal

en: Label
gl: Etiqueta

en: Format
gl: Formato

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Session ID
gl: ID de sesión

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Web services
gl: Servizos web
