RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha5) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Format
my: ပုံစံ
